İnternetten Para Kazanmak İster Misiniz? İşte Sizin İçin İncelediğimiz 5 Yol

Teknoloji çağını yaşadığımız bu dönemde, istediğimiz her şeyi evden yapabilmek artık mümkün.  Eminiz ki bugüne kadar yaptığınız araştırmalarda, okuduğunuz yazılarda ve internet sitelerinde bu konuyla ilgili birçok yazı görmüşsünüzdür.

Çevremizde de sıkça gördüğümüz ve duyduğumuz üzere artık evden çalışmak ve internet üzerinden biraz emekle para kazanmak mümkün hale geldi. 

Hem evinizde rahat bir şekilde yaşayarak hemde sevdiğiniz, ilgi duyduğunuz alanları evinizde iş  haline getirerek internet üzerinden para kazanabilirsiniz. İşte sizler için hazırladığımız beş yol:

 1. Youtube
 2. Blog Yazısı Yazmak
 3. İnstagram
 4. Makale Yazmak
 5. Fotoğraf Satmak

Youtube

Günümüzde en çok popüler olan mecralardan birisi Youtube’dur. İnsanların neredeyse en çok zaman geçirdiği sitelerden birisidir. Youtube üzerinden bir kanal açabilirsiniz. Açtığınız bu kanalda hobileriniz ve sevdiğiniz konularla alakalı içerikler üretebilirsiniz. Bir süre sonra kanalınızın abone sayısı artarak size para kazandırmaya yardımcı olacaktır. Youtube üzerinden iş yapmak için gerekli olan malzemeler herkeste mevcut konumda. ihtiyacınız olan tek şey hayal gücü ve internet desteği olan bir cihaz.Bildiğimiz gibi bir çok youtuber, videolarını telefon kameralarından çekiyor. İhtiyacınız olan diğer bir malzeme ise özgün içerik üretmek. aslında popüler olan konuları da kullanarak videolar çekebilir ve bunları kendinize öz bir şekilde yorumlayabilirsiniz.

Blog Yazısı Yazmak

Kendinize ait bir blog sayfası açarak yahut başka birisine ait bir blog sayfasında ilginiz çerçevesinde yazılar yayınlayabilir, yazdığınız bu yazıları satarak bunun üzerinden para kazanabilirsiniz.  Blog yazmak isterseniz bu konuyla ilgili açılan çeşitli siteler var.  Bu sitelerden yararlanarak buralarda blog yazılarınızı yayımlayabilirsiniz.

İnstagram

Günümüzde en çok kullanılan  para kazanma yöntemlerinden biriside instagramdır. İnstagramda bir hesap oluşturarak takipçi sayınızı artırabilir ve bunun sonucunda çeşitli firmalarla anlaşmalar yapıp onların reklamını yaparak para kazanabilirsiniz.  Size ait olan herhangi bir işi de instagram üzerinden satarak para kazanmanız mümkündür.  

  BORSADAN NASIL PARA KAZANILIR?

Makale Yazarak

Bir çok insan makale yazmak yerine, makale satın almaktadır. Sizlerde istenilen konuda makale hazırlayarak bunları satabilirsiniz. Bu şekilde birçok makale hazırlayıp satarak para kazanabilirsiniz.

Fotoğraf Satarak

Çektiğiniz profesyonel fotoğrafları ilgili firmalara satarak para kazanabilirsiniz. Fotoğraf çekme hobinizi para kazanmak amacıyla kendi işinize çevirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 32,018.00
 • ethereumEthereum (ETH) $ 1,309.05
 • tetherTether (USDT) $ 1.00
 • rippleXRP (XRP) $ 0.265945
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 133.81
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 428.35
 • binancecoinBinance Coin (BNB) $ 40.99
 • stellarStellar (XLM) $ 0.258993
 • bitcoin-cash-svBitcoin SV (BSV) $ 174.24
 • eosEOS (EOS) $ 2.61
 • moneroMonero (XMR) $ 139.07
 • tronTRON (TRX) $ 0.029270
 • leo-tokenLEO Token (LEO) $ 1.32
Devamını oku:
SENETLE BORÇ VE KREDİ ALINACAK YERLER

OTO YIKAMA DÜKKANI AÇMAK!

5000 TL SERMAYE İLE NE İŞ YAPILIR? İŞTE 5 BİN TL İLE YAPILACAK İŞLER!

Kapat