EN ÇOK PARA KAZANDIRAN 5 KOLAY İŞ!

Bir çok kişinin hayalidir kendi işini kurmak ve çok para kazanmak. Ancak bu hayali gerçekleştirmek için evvela girişimde bulunacağınız sektör hakkında bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Tabi ki bu girişmciliğin de bazı esasları bulunuyor ve hızlı büyüyen küçük ölçekli iş fikirleri size yol göstereceğini düşünüyoruz.

Eğer sizde kazanç elde edebileceğiniz bir iş kurmayı düşünüyorsanız sizler için derlediğimiz küçük ve orta ölçekli iş fikirlerine göz atmanızı tavsiye ederiz. Derlediğimiz bu iş kolları, bir çok kişi tarafından denenmiş, tecrübe edilmiş ve sizlere hızlıca para kazandıracak sektörleri oluşturmaktadır.

Hadi başlayalım;

1. E- Ticaret Yapmak

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı dreamstime_m_40338482.jpg

Günümüzde insanların pek çoğu ek iş, yedek para ve kolay iş olsun istiyorlar. Bunun için de aslında internetten para kazanmanın bir çok yolu olduğunu söylemek isteriz. E- Ticarette bunlardan bir tanesidir ve her geçen gün büyüyen ve yaygın hale gelen internet ile sizler de kolayca e-ticaret yapabilirsiniz.

Bu çağda hemen hemen telefonu olmayan kişi yok denecek kadar azdır. Hal böyle olunca ellerimizde telefon mobil kullanıcı sayısı da tavan yapmış durumdadır. İşte tam burada en çok para kazandıran sektörler arasında e-ticaret yapmak en makul para kazanma yöntemlerinden biri haline gelmiştir.

E-Ticaret nasıl yapılır diyorsanız sitemizde yer alan diğer yazılara göz atabilirsiniz.

2. Bebek Ürünleri Satmak

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı online-bir-i-kurup-uyurken-de-para-kazanmaya-ne-dersiniz-yeni-fikirleri-81bjLdbB-728x410.jpg

Şüphesiz ki onlar bizim gözümüzün nurudur… Eminiz ki tüm aileler böyle d üşünüyorlardır ve bilakis böyle düşündükleri için bebeklerinin en iyisine layık olduğunu kabul ederek alışverişlerini de bu minvalde şekillendirirler.

Bu sebeple bebek mamaları, kıyafetleri, oyuncakları gibi bebekler ile ilgili ürünleri satmak en karlı olarak kabul edilen ve en çok para kazandıran işlerden biri olarak sayılan bir iş koludur. Son yapılan istatistiklere göre Türkiye’de 0-5 yaş yani bebeklik çağı olarak kabul edilen nüfusun yaklaşık olarak 7 milyona yakın olduğu kabul ediliyor.

  KOLAY PARA KAZANDIRAN İŞLER! SİZDE HEMEN PARA KAZANMAYA BAŞLAYIN!

İşte bu nedenle bebek ürünleri satmak size çok kısa zamanda güzel karlar elde ederek iyi bir kazanç kapısı sağlayabilir. Bebek ürünleri nasıl satılır merak ediyorsanız sitemizin arama bölümüne yazarak diğer konulara ulaşabilirsiniz.

3. Tavuk Yetiştiriciliği

Yaşadığımız bu çağda artık toplumlar organik beslenmek adına bir çok arayışa giriyorlar. Sağlıklı beslenmeye günden güne daha çok önem veren toplumlar kırmızı et yerine alışkanlıklarını değiştirerek beyaz eti tercih etmeye başlıyorlar.

Bu bağlamda tüm dünya da gözle görülür bir yükseliş sağlayan yumurta ve tavuk eti şüphesiz insanların en yaygın beslenme tercihlerinin başında geliyor. İşte bu nedenledir ki kolayca yapılabilecek bir iş kolu olarak Tavuk Yetiştiriciliği göze çarpıyor.

İşe ilk başlarken küçük bir kulübe ile de başlayabilirsiniz ve elde ettiğiniz yumurtaları çevrenize pazarlayabilir ve anında para kazanmaya başlayabilirsiniz. Zira bu yumurtalar organik olacağı için tercih sebebi olacaktır.

Daha büyük d üşünmek istiyorsanız bunun için hazırlanmış çifliklerden alabilir, kiralayabilirsiniz. Yine bir arazi almak üzerine konteynır koyarak ve sistem kurarak da bu işi yapabilirsiniz. Günümüzde hazır sistem satan bir çok firma bulunuyor. Siz sadece parasını ödüyorsunuz onlar tüm sistemi gelip kuruyor ve size belirli bir sayı da tavukta veriyorlar. İşte bu nedenle tavukçuluk yapmak aslında çok zor bir iş kolu  olmadığı gibi sadece iyi bir pazarlamaya bakıyor.

4. Sosyal Medya Pazarlama

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı social-media.png

Günümüzde kolay para kazanmak denince akla ilk gelen sosyal medya pazarlama konusudur sanırız. Bu konu hakkında bir sosyal medya ağı kuraraz örneğin bir instagram sayfası açarak, bir twitter hesabı, bir facebook hesabı açarak bile para kazanabilirsiniz.

Bu hesaplardan takipçi sayısını artırmak suretiyle sponsor paylaşımlar alabilir ve para kazanabilirsiniz. Elbette bu biraz emek istiyor. Bunun haricinde sosyal medya panelleri kiralayarak insanlara takipçi kasma hizmeti, facebook takipçi artırma, instagram takipçi kasma (artırma), twitter takipçi kasma (artırma), youtube abone hizmeti, youtube izlenme hizmeti gibi konularda satışlar yaparak sosyal medya üzerinden hızlıca paralar kazanabilirsiniz.

  Pasif Gelir İle Hemen Para kazan! Pasif Gelir Nedir?

5. Organik Gıdalar

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı yeniisfikri.png

Artık insanlar bilinçlenmiş bir durumda ve bu bilinç açılımı yaşanan çağda, kimyasalların kendilerine ve ailelerine zarar verdiğinin bilincine ermiş durumdalar. Bu nedenle çeşitli fabrikasyon işlemden geçmiş gıdaları tüketmek yerine organik olan gıdaları tüketme eğilimi artmış durumdadır.

Nasıl üretildiğine emin oldukları hayvansal ve bitkisel gıdaları tüketmeyi tercih eden bu insanlara hizmet sunabilir ve organik gıdalar üzerinden kolayca para kazanabilirsiniz. Bir bahçem yok veya bir hayvan çiftliğim veya bir üretimim yok diye üzülmeyin.

Herhangi bir üretici ile anlaşarak çok kolay bir şekilde bu hizmeti sağlayabilirsiniz. Onlar üretir siz onlardan alırsınız ve üzerine kar payınızı koyarak hızlı ve kolay bir şekilde pazarlayabilirsiniz. Ancak bunun yerine ben üreteceğim diyorsanız da bunun bazı şartları bulunduğunu unutmayın.

Öncelikle bitkisel ürünlerin üretim aşamasında ciddi yatırımlar gerektiğini ve yine ürettikten sonra satabilmek için de gerekli ruhsat ve izinleri almanız gerektiğini unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 50,828.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 1,735.98
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • litecoinLitecoin (LTC) $ 185.40
  • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 512.90
  • stellarStellar (XLM) $ 0.411929
  • moneroMonero (XMR) $ 212.12
  • tronTRON (TRX) $ 0.052345
  • eosEOS (EOS) $ 3.84
  • leo-tokenLEO Token (LEO) $ 1.92
Devamını oku:
Borsa haftaya rekorla başladı

Bankada parası olanlar dikkat… Ayda 1425 lira kazanç! İşte en yüksek faizi veren bankalar

Arsaya yoğun talep

Kapat