Bilinmeyen Para Kazanma Yöntemi ile anında kazan

Üniversiteliler için para kazanmanın yeni yolu, ders notu satmak oldu. Tüm üniversitelilerin içinde bulunduğu bu sistem ile ders notunuz tüm Türkiye’deki öğrencilerin beğenisine sunuluyor.

Bu şekilde başka bir öğrenci tarafından beğenilen ders notunuz her indirildiğinde siz de para kazanıyorsunuz. Eskiden beri ders notlarının üniversite kampüslerindeki kırtasiyelere satıldığını biliyoruz.

Bu yeni sistem ile dijitalleşen eğitim sistemine notlarınız da ayak uyduracak. Evde boş boş duran ve son olarak da kendini çöpte bulacak olan ders notlarınız, bu sistem ile sonsuz kazanç kaynağı haline gelebilir. Sistemin en güzel yanlarından biri ise mezun olduktan sonra bile ders notlarından kazanmaya devam etmeniz.

Dersleri kurtaran adam, bu güne kadar binlerce öğrenciye para kazandırdı. Öğrenciler için harçlıklarına katkı olan bu sistem ile siz de bir gelir elde edebilirsiniz.

Ders Notu Nasıl Yüklenir?

Ders notlarının sisteme yüklemesi çok kolaydır. Telefon ile resmini çektiğiniz ders notları bir pdf programı ile pdf şekline çevirebilirsiniz. Bu şekilde kolayca yükleme yapabilirsiniz.

Yükleyeceğiniz notların el yazısı olması gerekir. Başkasına ait telif hakkı sorunu yaratabilecek notlar, sistem tarafından kabul edilmemektedir. Bu notlar sistem tarafından reddedilir.

Dersleri kurtaran adam ekibi, telif hakkına çok dikkat etmektedir. Başkasına ait olan ve el yazısı olmayan notlar onay sisteminden geçmemektedir. Akıllı telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan not yükleme ve üniversite ders notu indirme işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Sistem üzerine yükleyeceğiniz ders notları onaydan geçtikten sonra, site içinde yayınlanmaya başlar. Yapılan işlemler sonrasında açıklamaları ayrıntılı şekilde yazılan ders notu, öğrenciler için kolayca incelenir ve ön izlemeleri indirilir.

Üniversite ders notları, bu dönemde çok fazla istek alıyor. Yaşanan salgın nedeni ile online eğitim ve online sınavlar üniversitelerin yeni normali haline geldi.

  Bitcoin Sanal Para İle Para Kazanabilirsiniz

Bu da internetten ders notu arama ve satın alma ihtiyacını arttırdı. Siz de evde olduğunuz bu dönemde ders notlarınızı dersleri kurtaran adama yükleyin ve hemen kazanmaya başlayın. Kısa süre içinde elde edeceğiniz gelir ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kalitesi yüksek ders notları yüklerseniz, kazancınız da aynı oranda artacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 48,758.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 1,530.57
  • tetherTether (USDT) $ 1.01
  • litecoinLitecoin (LTC) $ 179.99
  • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 498.49
  • stellarStellar (XLM) $ 0.404906
  • moneroMonero (XMR) $ 210.14
  • tronTRON (TRX) $ 0.050968
  • eosEOS (EOS) $ 3.74
  • leo-tokenLEO Token (LEO) $ 1.88
Devamını oku:
Bitcoin 19 bin 500 dolar sınırından döndü

YABANCILARIN ALIM YAPTIĞI 10 HİSSE

Korona Virüsün İşletmemize Etkisinden Nasıl Korunmalıyız

Kapat